Новини

Змінюємо організаційно-правову форму


Дорогі партнери Буковинської Універсальної Біржі! Звертаємось до Вас з наступним повідомленням:

Відповідно до нової редакції Закону України «Про товарну біржу», яку затверджено Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів» №738-IX від 19 червня 2020 р, який вступає в дію з 1 липня 2021 року, усім товарним біржам необхідно змінити свою організаційно-правову форму на акціонерне товариство, товариство з обмеженою відповідальністю або товариство з додатковою відповідальністю.

Тому на виконання вказаного закону Рішенням №20 Загальних зборів членів Товарної біржі «Буковинська універсальна біржа» від 18.05.2021 р. прийнято рішення про реорганізацію шляхом перетворення із зміною організаційно-правової форми на товариство з обмеженою відповідальністю. Рішення внесено до ЄДР 19.05.2021 р.

Відповідно до ст. 108 ЦКУ: Перетворенням юридичної особи є зміна її організаційно-правової форми. У разі перетворення до нової юридичної особи переходять усе майно, усі права та обов'язки попередньої юридичної особи.