Новини

Земельні аукціони за прозорою процедурою

5 листопада 2021-го року набула чинності урядова постанова (№1013), яка запустила ринок оренди та продажу державної та комунальної землі через систему «Прозорро.Продажі».

В даний час з'являється багато цікавих лотів. Через акредитований майданчик Буковинської Універсальної Біржі https://sale.bue.com.ua/ можна взяти участь в аукціонах чи підписатись на оновлення в ЕТС. Окрім того ми дублюємо інформацію на нашій сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/bue.com.ua  

Prozorro.Продажі розробили та запустили окремий відкритий модуль аналітики з ключовими показниками по земельних аукціонах: https://land-bi.prozorro.sale/
Всі дані про онлайн-аукціони, їхній перебіг та результати відкриті та доступні в аналітичному модулі Прозорро.Продажі https://land-bi.prozorro.sale/.

Ви самостійно можете відстежувати та порівнювати дані за необхідними періодами та регіонами, а також бачити статистику по всій Україні:

кількість оголошених та проведених земельних аукціонів;

площу виставлених в системі ділянок;

хто саме оголошує торги;

скільки учасників за яку з ділянок змагалися;

скільки організатори заробили до бюджетів різних рівнів;

підсумками успішних аукціонів;

І приємний бонус: всі дані можна експортувати в Excel. .


Державна електронна торгова система «Прозорро.Продажі» гарантує безпечність торгів, неможливість втручання в їхній перебіг та рівний доступ кожного учасника до участі в аукціоні.


Буковинська Універсальна Біржа є офіційним акредитованим майданчиком Прозорро.Продажі. Реєструйтесь та придбавайте бажані лоти з усієї України через сайт https://sale.bue.com.ua/. Отримати консультацію: +38(0372)50-92-50, 066-542-63-01, 097-314-32-20.