Новини

Аукціонний комітет

Аукціонний комітет
05 грудня 2019 року відбулось чергове засідання Аукціонного комітету з реалізації необробленої деревини.

Обговорювались наступні питання:

- Затверджено узгоджений з представниками продавців графік проведення аукціонів з продажу необробленої деревини заготівлі 1 кварталу 2020 року в Чернівецькій області:
Дата торгів
Лісгосп
16.12.2019 р.
ДП «Чернівецьке ЛГ», ДП «Хотинське ЛГ», ДП «Сокирянське ЛГ», ДП «Кіцманський ліс АПК», ДП «Глибоцький ДСЛГ АПК», ДП «Герцаївський ДСЛГ АПК», ДП «Заставнівське ДСЛГ АПК», ДП «Новоселицький ДСЛГ АПК», Чернівецьке військове лісництво

19.12.2019 р.
ДП «Сторожинецьке ЛГ», ДП «СЛАП Сторожинецький держспецлісгосп»

20.12.2019 р.
ДП «Путильський ЛГ», ДП «СЛАП Карпатський ДСЛГ»

23.12.2019 р.
ДП «Берегометське ЛМГ», ДП «Вижницький держспецлісгосп»

- Внесено зміни в регламенти аукціонних торгів як голосових, так і електронних, в частині переліку документів, які надаються учасниками-покупцями для акредитації на ЕМ, або разом із заявкою на участь в аукціонах. А саме: відмінено вимогу надавати копію дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки при лісопильному та стругальному виробництві. Зміни вступають в дію з 06 грудня 2019 р.

- Аукціонним комітетом розглянуто пропозицію щодо посилення гарантії виконання угоди зі сторони покупців. Тому прийнято рішення, в рамках пілотного проекту на базі ДП "Путильське ЛГ", застосувати наступну процедуру: суми гарантійних внесків, сплачені переможцями торгів на рахунок організатора, перераховуються на рахунок продавця за його повідомленням щодо фактичного відвантаження покупцю деревини в кількості не менше 70% згідно договору.

- Обговорено і надано рекомендацію біржі розробити на ЕМ механізм пониження стартової ціни по лотам, які не продані через відсутність заявок від учасників, для проведення повторних торгів в той самий день зі зниженою ціною за згодою продавця.

Довідки за телефоном: 0372-50-70-03.