Новини галузі

Держгеонадра виставила на аукціон дозволи на 12 ділянок за 8 млн гривень

Державна служба геології та надр України (Держгеонадра) виставила на аукціон спецдозволи на 12 ділянок загальною початковою вартістю 7,94 млн грн. Про це повідомив голова Держгеонадр Роман Опімах, передає прес-служба відомства.

"Це перші електронні торги, які ми ініціюємо після ряду законодавчих змін і запуску Інвестиційного атласу. Серед пропозицій є ділянки, відібрані фахівцями Держгеонадр, а є ті, які майбутні учасники аукціонів номінували самостійно, і це теж вперше для служби ", - зазначив глава Держгеонадр.
"Всі бажаючі можуть приєднатися до торгів і чесно отримати можливість розробляти ту чи іншу ділянку. Ми також спростили механізм участі в аукціонах для іноземних бізнесменів: прибрали необхідність реєструвати юридичну особу в Україні для участі в аукціоні ", - додав Опімах.
Детальна інформація по об'єктах розміщена в системі державних закупівель ProZorro.Продажі.

У Держгеонадрах уточнили, що служба виставила на аукціон ліцензії на геологічне дослідження та видобування з мінеральними, лікувальними, столовими, підземними водами, піщаником, піском, вапняком, глиною, молібденовими рудами.

Інформація взята з сайту "Укррудпром"

Ознайомитись з лотами Держгеонадр можна на сайті акредитованого електронного майданчика Буковинської Універсальної біржі за посиланням: https://sale.bue.com.ua/auctions/company-37536031/