Новини галузі

Новий порядок передачі в оренду державного та комунального майна через систему Прозорро.Продажі


03 червня 2020 року прийнято Постанову КМУ №483 “Деякі питання оренди державного та комунального майна”.  
Цією постановою визначається механізм передачі в оренду державного та комунального майна, включаючи особливості передачі його в оренду відповідно до положень Закону України “Про оренду державного та комунального майна”. (Посилання на Постанову КМУ)
Варто наголосити, що в Мінюсті вже затвердили типовий договір між майданчиком та орендодавцем, і після укладання договору Ви зможете виставляти об’єкти оренди в системі. При заповненні лотів обов'язково розміщувати проект договору оренди майна. Для передачі державного майна необхідно почекати поки КМУ затвердить примірний договір оренди для державного майна. Для передачі комунального майна органи місцевого самоврядування можуть самостійно затвердити примірні договори оренди для комунального майна.   
Також, згідно Постанови, ті об’єкти оренди, що міститься в переліках майна на передачу в оренду до 01.02.2020 р., автоматично вважаються переліком першого типу, та інформацію про ці всі об’єкти вони можуть опублікувати у себе на сайтах в найближчий час відповідно до постанови КМУ від 03 червня 2020 р. № 483.
ТБ "Буковинська універсальна біржа" є єдиними акредитованим майданчиком Прозорро.Продажі в Чернівецькій області і будемо раді допомогти Вам правильно зареєструватись в системі та оформити оголошення про оренду, а Вашим орендарям правильно прийняти участь в аукціоні! Географічне розташування допоможе нам оперативно готувати та підписувати всі документи, що в рази пришвидшить здачу об'єктів в оренду!
Працюючи з нами Ви відчуєте переваги:
- за Вами буде закріплений персональний менеджер;
- консультаційна підтримка від початку і до кінця процесу здачі об'єкта в оренду;
- допомога в оформленні оголошення про оренду;
- супровідні послуги по прийняттю участі в аукціонах;
- з своєї сторони обіцяємо чесність та порядність в ділових стосунках.
Наш більш ніж 10-річний досвід в організації аукціонів забезпечить зручні та комфортні умови обслуговування. 
Надіємось на плідну та тривалу співпрацю!
   

Контакти:
+38(0372)50-70-03
+38(097)314-32-20
+38(066)542-63-01
Email: trade@bue.com.ua
Web: https://sale.bue.com.ua/


Не гайте часу, реєструйтесь в системі Прозорро.Продажі , та здайте в оренду Ваш перший об'єкт через Прозорро. Продажі!